INFORMACE K POBYTU

Horská chata Teráska má dispozici 4+kk s užitnou plochou 110m2 a terasou velikou bezmála 40m2. Kapacita objektu je maximálně 10 osob s tím, že chata obsahuje 8 standardních lůžek v horním patře ve třech ložnicích a možnost 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče v přízemí. Horní patro je propojeno dřevěným schodištěm s přízemím, kde je obývací prostor s kuchyňskou linkou a jídelnou. Dále chata nabízí místnost na uskladnění lyží a kol. V létě je k dizpozici gril a ohniště. 

Vybavená kuchyň a jídelna (myčka, indukční deska, el. trouba, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, nádobí pro 10 osob, jídelní stůl a 6 židlí) a nábytek na uskladnění věcí.

Obývací pokoj (rozkládací gauč, houpací křeslo, konferenční stolek, skřín, polička, stolek s TV)
Lůžka jsou rozmístěna ve třech pokojích. V prvním pokoji se nachází manželská postel, ve druhém palanda a dvě postele a ve třetím pokoji dvě jednolůžkové postele. Úložné prostory v pokojích jsou řešeny komodami a také úložným prostorem zabudovaným do postelí. Součástí pronájmu jsou čisté lůžkoviny a ručník na každou nahlášenou osobu.
Koupelna s WC a sprchovým koutem v 1. patře, samostatné WC v přízemí
Terasa s nábytkem (2x lehátko, 2x lavice, stůl, přenosný gril, ohniště na zahradě)
Wifi a O2 TV (zdarma)
Vytápění objektu je zajištěno kombinací el. podlahového vytápění, krbu a přímotopů v horním patře.
Místnost na kola a lyže
Elektrický sušák na boty a oblečení v chodbě
Příjezd k chatě je po asfaltové komunikaci. Přímo u chaty jsou 4 místa na parkování. I když je v zimním období asfaltová komunikace udržovaná, doporučuji dobré zimní vybavení a řetězy do zálohy.
Uvnitř celého objektu platí přísný zákaz kouření!

Zvířata v objektu jsou povolena po dohodě s majitelem.